Ajakava
Laupäev, 14. veebruar
kell 09.45
LASKESUUSATAMINE, naiste sprint, 7,5 km
kell 12.15
LASKESUUSATAMINE, meeste sprint, 10 km
Pühapäev, 15. veebruar
kell 10.00
LASKESUUSATAMINE, naiste jälitussõit, 10 km
kell 12.15
LASKESUUSATAMINE, meeste jälitussõit, 12,5 km
Teisipäev, 17. veebruar
kell 07.15
LASKESUUSATAMINE, meeste 20 km
Kolmapäev, 18. veebruar
kell 11.15
LASKESUUSATAMINE, naiste 15 km
Neljapäev, 19. veebruar
kell 11.00
LASKESUUSATAMINE, segateatesõit 4x6 km
kell 12.30
MURDMAASUUSATAMINE, naiste 10 km (kl)
kell 15.15
KAHEVÕISTLUSE ÜHISSTART, murdmaa 10 km
kell 18.15
KAHEVÕISTLUS, suusahüpped väike mägi
Reede, 20. veebruar
kell 11.30
SUUSAHÜPPED, naised, väike mägi
kell 14.00
MURDMAASUUSATAMINE, meeste 15 km (kl)
kell 18.00
SUUSAHÜPPED, meeste väike mägi, kvalifikatsioon
Laupäev, 21. veebruar
kell 10.15
LASKESUUSATAMINE, meeste ühisstart, 15 km
kell 12.15
LASKESUUSATAMINE, naiste teatesõit, 4x6 km
kell 14.00
MURDMAASUUSATAMINE, naiste 7,5 km (kl) + 7,5 km (v) suusavahetusega sõit
kell 17.00
SUUSAHÜPPED, meeste ind. väike mägi
Pühapäev, 22. veebruar
kell 10.00
LASKESUUSATAMINE, naiste ühisstart, 12,5 km
kell 10.45
KAHEVÕISTLUS, ind. suusahüpped väike mägi
kell 12.15
LASKESUUSATAMINE, meeste teatesõit, 4x7,5 km
kell 14.00
MURDMAASUUSATAMINE, meeste 15 km (k) + 15 km (v) suusavahetusega sõit
kell 16.15
KAHEVÕISTLUS, ind. murdmaa 10 km
Teisipäev, 24. veebruar
kell 12:00
MURDMAASUUSATAMINE, meeste ja naiste sprint (v), kvalifikatsioon
kell 14:00
MURDMAASUUSATAMINE, meeste ja naiste sprint (v), veerandfinaalidest finaalini
Kolmapäev, 25. veebruar
kell 12.00
MURDMAASUUSATAMINE, meeste ja naiste sprinditeade (kl), kvalifikatsioon
kell 14:00
MURDMAASUUSATAMINE, meeste ja naiste sprinditeade (kl), veerandfinaalidest finaalini
Neljapäev, 26. veebruar
kell 12.00
KAHEVÕISTLUS, meeskondlikud suusahüpped, suur mägi
kell 14.00
MURDMAASUUSATAMINE, naiste teatevõistlus, 4x5 km
kell 16.15
KAHEVÕISTLUS, meeskondlik murdmaadistants, 4x5 km
kell 18.00
SUUSAHÜPPED, meeste suur mägi, kvalifikatsioon
Reede, 27. veebruar
kell 14.00
MURDMAASUUSATAMINE, meeste teatevõistlus, 4x10 km
kell 17.00
SUUSAHÜPPED, meeste ind. suur mägi
Laupäev, 28. veebruar
kell 12.00
KAHEVÕISTLUS, sprint, suusahüpped suur mägi
kell 14.00
MURDMAASUUSATAMINE, naiste 30 km (v) ühisstardist
kell 16.00
KAHEVÕISTLUS, sprint, murdmaadistants 10 km
kell 17.00
SUUSAHÜPPED, meeskonnavõistlus, suur mägi
Pühapäev, 1. märts
kell 14.00
MURDMAASUUSATAMINE, meeste 50 km (v) ühisstardist