Uskumatu number! Eesti noored sumotorid võitsid EM-il 40 medalit

 (6)
sumo
sumoFoto: eestisumo.ee

Valgevenes Lidas toimunud noorsoo sumo Euroopa meistrivõistlustel, kus võisteldi neljas vanuseklassis tõid Eesti noored sumotorid koju 40 medalit - 6 kulda, 9 hõbedat ja 25 pronksi. Sellega tõusis tiitlivõistlustelt võidetud medalite üldarv 219-neni.

Kuldmedali võitsid:

Heily TIITUS Girls U12 -40kg MK Juhan Vana-Vigala Raplamaa

Xsander SOLBAJA Boys U12 +65kg Valga SK Valga Valgamaa

Jonete VISNAPUU Girls U14 -36kg V-Marja RSK Simuna Lääne-Virumaa

Oliver VALDRE M U16 +95kg SK Sakura Oonurme Ida-Virumaa

Mari-Liis MIHKELSON W U18 -55kg Eesti Karud Pajusti Lääne-Virumaa

Toomas BRAUN M U18 Open SK Sakura Vinni Lääne-Virumaa

Hõbemedali võitsid:

Julia BAIDUKOVA Girls U12 -40kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Liza GERASSIMOVSA Girls U12 +55kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Eric-Richard PENNING Boys U12 -50kg MK Aberg Tallinn Harjumaa

Karmen KUKK Girls U14 -45kg SK Sakura Vinni Lääne-Virumaa

Liza GERASSIMOVSA Girls U14 +65kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Karmen KUKK W U16 -45kg SK Sakura Vinni Lääne-Virumaa

Tuule Sireli MÄE W U18 -50kg SK Sakura Rakvere Lääne-Virumaa

Oliver VALDRE M U18 Open SK Sakura Oonurme Ida-Virumaa

Seotud lood:

MEESKOND M U18 (Toomas BRAUN, Aimar ANDRUSE, Oliver VALDRE, Mario SILD)

Pronksmedali võitsid:

Ele LOKK Girls U12 -30kg SK Sakura Kiikla Ida-Virumaa

Jonete VISNAPUU Girls U12 -36kg V-Marja RSK Simuna Lääne-Virumaa

Maria PONOMARJOVA Girls U12 -36kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Anneli OBLIKAS Girls U12 -45kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Mariliis VAHTER Girls U12 -50kg SK Sakura Kadrina Lääne-Virumaa

Georg LUMILA Boys U12 -30kg MK Aberg Tallinn Harjumaa

Robert SEPP Boys U12 -55kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Sten JUSBERG Boys U12 +65kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Alina MEHILÄINEN Girls U14 -33kg SK Buffen-do Narva Ida-Virumaa

Maria PONOMARJOVA Girls U14 -36kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Ingelo RAJA Girls U14 -60kg JRK Ramm Jõgeva Jõgevamaa

Kai PÄHKEL Girls U14 +65kg SK Nipi Põltsamaa Jõgevamaa

Robert SEPP Boys U14 -55kg Paldiski SK Paldiski Harjumaa

Georg KOVZAROV Boys U14 -70kg MK Aberg Laagna Harjumaa

Vlada STEPANOVA W U16 -50kg SK Buffen-do Narva-Jõesuu Ida-Virumaa

Mari-Liis MIHKELSON W U16 -55kg Eesti Karud Pajusti Lääne-Virumaa

Darja TOKMANTSEVA W U16 -60kg SK Buffen-do Narva Ida-Virumaa

Deivid VÕSAR M U16 -75kg SK Nipi Põltsamaa Jõgevamaa

MEESKOND M U16 (Oliver VALDRE, Adrian MATSO, Mario SILD, Deivid VÕSAR)

Vlada STEPANOVA W U18 -50kg SK Buffen-do Narva-Jõesuu Ida-Virumaa

Merike JÄRVAMÄGI W U18 -60kg V-Marja RSK Tamsalu Lääne-Virumaa

Pathricia MATSO W U18 +70kg SK Sakura Avinurme Ida-Virumaa

Pathricia MATSO W U18 Open SK Sakura Avinurme Ida-Virumaa

Toomas BRAUN M U18 +100kg SK Sakura Vinni Lääne-Virumaa

NAISKOND W U18 (Merike JÄRVAMÄGI, Pathricia MATSO, Tuule Sireli MÄE, Helina ÄRTIS)