Rep Porter võitis oma teise pokkeri MM-i tiitli

 (1)
Rep Porter võitis oma teise pokkeri MM-i tiitli
Rep Porter, Foto: WSOP

Ameeriklane Rep Porter võitis tänavustel pokkeri maailmameistrivõistlustel (WSOP) 2500-dollarilise osalustasuga Razz turniirilt oma teise meistritiitli.

Ameeriklane seljatas turniiril 363 mängijat ning teenis esikoha eest üle 210 000 dollari auhinnaraha. 2008. aastast on Porteril ette näidata WSOP tiitel 1500-dollarilise osalustasuga six-handed No-Limit Hold'em turniirilt.

"Viie aasta jooksul on mängude kvaliteet hüppeliselt tõusnud," iseloomustas Porter pokkeri arengut viimastel aastatel. "Ma ei usu, et see on seotud "musta reedega" või muude sarnaste sündmustega. Huvilistele on nüüdseks kättesaadaval palju materjali, mida mõned aastad tagasi ei olnud," arvab live-turniiridega ligi 1,3 miljonit dollarit teeninud Porter.

Väljaspool Ameerikat on Porteri parim tulemus 2009. aasta World Poker Touri (WPT) Küprose etapi neljanda koha eest teenitud 120 000 dollarit. Samal võistlusel jõudis Janar Kiivramees esimese eestlasena WPT põhiturniiri finaallauda, lõpetades viienda kohaga ja teenides üle 90 000 dollarit ehk toona ligi miljon krooni auhinnaraha.