PokerStars garanteerib netipokkeri maailmameistrivõistluste auhinnafondiks 30 miljonit

 (3)
PokerStars garanteerib netipokkeri maailmameistrivõistluste auhinnafondiks 30 miljonit
Žetoonikuhi

Maailma mainekaim iga-aastane netipokkeri festival naaseb PokerStarsi septembris, kui internetipokkeri maailmameistrivõistlused (WCOOP) tähistavad oma kümnendat toimumisaastat. Tänavune WCOOP peetakse 4.-25. septembril, hõlmates 62 erinevat turniiri ja garanteerides auhindadena vähemalt 30 miljonit dollarit.

Netipokkeri aasta tippsündmus kulmineerub 20. septembril algava No Limit Hold’em põhiturniiriga, mille 5 miljoni dollarilisest garanteeritud auhinnafondist teenib võitja vähemalt miljoni.

2011. aasta WCOOP pakub sobivaid turniire ja osalustasusid igale mängijatüübile ning kogu festivali jooksul suuri garanteeritud auhinnafonde. 62 turniirist koosnevas festivaligraafikus ulatuvad osalustasud 109 dollarist kuni 10 300 dollarini ning kokku toimub üheksa turniiri, kus auhinnafondiks on garanteeritud vähemalt miljon dollarit.

2009. aastal kaks WCOOPi võitu tähistavat käevõru teeninud PokerStarsi profitiimi liige Bertrand “ElkY” Grospellier on peatselt saabuva festivali osas väga põnevil. “Ma ei suuda WCOOPil mängimist ära oodata. See on ainus online-pokkeri turniiriseeria maailmas, mis pakub sääraseid suurepäraseid struktuure ja auhinnafonde. On aeg minna püüdma oma kolmandat WCOOP käevõru,” ütles “ElkY”.