Maailma pokkeritähed broneerivad lennupileteid Tallinnasse

 (10)
Maailma pokkeritähed broneerivad lennupileteid Tallinnasse
Foto: PokerStars

2.-7. augustil toimuva Euroopa pokkeriturnee (EPT) Tallinna etapi 4250-eurose osalustasuga põhiturniirist osavõttu on tänaseks kinnitanud mitmed pokkeri maailmanimed.

PokerStarsi andmetel on Tallinna EPT-le saabumist tänaseks kinnitanud EPT aasta mängija Fernando Brito, EPT segamängude aasta mängija Matthey Ashton ning EPT aasta saavutuse ja mängijate lemmiku auhinna võitja Maximilian Heinzelmann. Suurturniirile on registreerinud ka PokerStarsi profitiimi liige, poolakas Marcin Horecki ja hetkel veel pokkeri MMi (WSOP) põhiturniiril mängiv Sebastian Ruthenberg. Lisaks neile on PokerStarsist Tallinna EPT põhiturniirile kvalifitseerunud juba 61 mängijat.

Möödunud aastal osales EPT Tallinna etapil 14 eestlast, kellest parima tulemuse tegi kümnenda kohaga lõpetanud Vallo Maidla. Ainsa Eestit esindava mängijana on praeguseks augusti alguses toimuvale suurturniirile kirja pannud Tallinnas resideeruv Ameerika päritolu pokkeriproff William Ross, kes teenis hiljuti pokkeri Pärnu meistrivõistlustel esikoha. 31. juulil toimub Tallinnas aga ainult Eesti mängijatele mõeldud live-satelliit, kust vähemalt kaheksa kohalikku mängijat teenivad endale Eesti kõigi aegade suurimaks pokkeriturniiriks kujuneda lubava EPT Tallinna põhiturniiri pileti.