Halb õnn ajas Negreanu endast välja

 (14)
Halb õnn ajas Negreanu endast välja
Daniel NegreanuFoto: PokerStars

Pokkeri MM-i raames peetud 10 000-dollarilise osalustasuga Limit Hold'em meistrivõistlustel läks muidu ülirahulik Kanada pokkeriäss Daniel Negreanu endast välja, kui ta edukalt alanud turniiri teisel võistluspäeval kiirelt põrus.

Teist võistluspäeva suure skooriga alustanud Negreanu kaotas eduseisus olles järjest oma žetoone. Pärast järgmise suure panga kaotust tõusis ta laua tagant järsult püsti, lükkas tooli pikali ning viskas kõrvaklapid põrandale kildudeks. Vaatamata pettumusele, istus Negreanu vaikselt lauda tagasi.

Mõni hetk hiljem sai PokStarsi profimeeskonna kuuluv Negreanu lauda tulnud kahe soldati ja poti emanda järel kõik oma nupud sisse ässa ja emandaga. Vastane avas poti kümne ja poti üheksa ehk reaostu.

Turni tuli poti soldat, mis andis Negreanule maja ning jättis oponendile terve kaardipaki peale kaks päästvat kaarti. Riverisse sadanud poti kuningas oligi üks neist, andes vastasele mastirea. Taimetoitlasest karsklane Negreanu ütles paar krõbedat sõna ja lahkus turniirisaalist suure hooga.