FOTOD: Tallinna pokkeriturniirile kogunes tuhat osalejat

 (5)
FOTOD: Tallinna pokkeriturniirile kogunes tuhat osalejat
Triobet Open 2011Foto: DELFI

Eile Tallinnas alanud Triobet Open pokkeriturniir meelitas kohale 1002 pokkerihuvilist nii Eestist kui mitmetest lähiriikidest.

Saku Suurhallis toimuva 44-eurose osalustasuga rahvaturniiri eile alanud avapäevast jõudsid edasi 194 mängijat. Täna alustas liidrina kogenud kohalik pokkerimängija Indrek V., kes oli avapäeva lõpuks kogunud 220 000 punkti kui mängijate keskmine jäi 50 000 piirimaile.

Kuulsustest võtsid avapäeval laudade taga kohad sisse ka endised korvpallurid Martin Müürsepp, Aivar Kuusmaa ja Indrek Visnapuu, tantsutähed Mairold Millert ja Liina Vahter, ettevõtja ja Rate.ee looja Andrei Korobeinik ning Riigikogu liige Rainer Vakra.

Pokkerifestival algas vägeva tulemölluga ning turniiri ajal astusid laval üles mitmed tuntud Eesti artistid eesotsas Tanja Mihhailova, Tommyboy, Chalice’i ja Jaan Pehkiga.

Eestlastest live-turniiridega enim teeninud pokkerimängija Imre Leibold kiitis turniiri ladusat korraldust, mõnusat atmosfääri ja show'd ning suurturniiride puhul harukordset punktuaalset mängu algust.

Vaata fotosid Eesti kõigi aegade suurima osalejate arvuga pokkeriturniirist.