Amatöörmängija tõusis pokkeriturniiri kahekordseks tšempioniks


Kristjan Maasalu
Kristjan Maasalu

Nädalavahetusel Tallinnas toimunud Triobet Live pokkeriturniiril noppis võidu Kristjan Maasalu, kelle jaoks on see tänavu juba teine tiitel. Ühe aasta jooksul kahel korral Triobet Live võitjaks tulla on varasemalt õnnestunud vaid Marek Selgeveeril.

Maasalu saagiks jäi 2506 eurot, mille teenimiseks tuli edestada 91 konkurenti, kellest 37 kasutasid ühe lisasisseostu tegemise võimalust. Maasalu pole elukutseline pokkerimängija, ent oma hobi võtab mees tõsiselt. „Eesti live-turniirid on olnud eelsoojenduseks välismaistele turniiridele. Augustis võidetud Triobet Live oli näpuharjutus pokkerireisiks Barcelonasse, õige pea on plaanis Prahas pokkerit mängida,“ sõnas Maasalu.

Teise kohaga tuli seekord leppida Stanislav Smeljovil, kes teenis 1602 eurot. Kolmandaks platseerus 1126 eurot võitnud Rico Järve, kes näitas terve turniiri vältel südikat mängu, kuid ei suutnud pikalt kestnud eduseisu võiduks realiseerida.

Parim naismängija oli novembrikuisel turniiril Ilona Tammel, kes lõpetas 6. kohal ja teenis sellega 444 eurot. Tähelepanuväärne on ka 4. koha saavutanud võõrleegionäri Renta Gatose sooritus, kes on suutnud Triobet Live’l rahalisele kohale jõuda nüüdseks kolmel järjestikusel turniiril.