91-aastane vanaproua tahtis pokkeri MMile kaks korda sisse osta

 (4)
91-aastane vanaproua tahtis pokkeri MMile kaks korda sisse osta
Ellen Deeb

Kui Las Vegases toimuva pokkeri MMi (WSOP) tänavune noorim võistleja oli Logan Deen Floridast, kes tähistas 10 000-dollarilise põhiturniiri 1B võistluspäeval mängides oma 21. sünnipäeva, siis võistluse vanimaks mängijaks oli 91-aastane Ellen Deeb.

Tegemist on nimeka pokkeriprofi, ka Tallinnas mänginud Shaun Deebi vanaemaga, kelle lapselaps turniirile sisse ostis. WSOP põhiturniiri 1C võistluspäeval alustanud bravuurikas vanadaam jäi kohe kõigile silma, kuna ta hoidis oma žetoonikuhja kõrval 10 000 dollari väärtuses 100-dollariliste pakki.

Vanaema paraku turniiri teisest pausist kaugemale ei jõudnud. Oma viimases jaotuses sai ta emand-kaheksa-kuus flopist emanda ja kuuega pihta kahele paarile, ent pidi alla vanduma vastase kaheksate kolmikule.

Kui diiler andis vanadaamile edasi kurva teate, et tema jaoks on turniir läbi saanud, haaras proua oma 100-dollariliste paki ja hõikas üle turniirisaali: "Rebuy!" Paraku pole turniirile uuesti sisse ostmine lubatud ning vanaproua Deeb peab ootama järgmise suveni, et uuesti WSOP põhiturniiril mängida.