1100 mängijaga Tallinna pokkeriturniir pretendeerib Euroopa rekordile


1100 mängijaga Tallinna pokkeriturniir pretendeerib Euroopa rekordile
PokkerAFP/Scanpix

Homme, 17. juunil Tallinnas Saku Suurhallis algavale pokkeriturniirile ootavad korraldajad 1100 mängijat, millega püstitaks võistlus omalaadse rekordi, sest nii palju mängijaid ei ole ühel turniiripäeval laudade taha varem istunud mitte ainult Eestis vaid ka terves Euroopas.

Saku Suurhallis toimuva 44-eurose osalustasuga Triobet Open turniiri eeldatav auhinnafond on 44 000 eurot, mille jagavad sada edukamat mängijat. Võistluse võitja teenib lisaks 11 000-eurosele auhinnarahale ka paketi turniiripokkeri MM-ile Las Vegases.

Kolm päeva kestval pokkeriturniiril osalevad tuntumatest Eesti pokkerimängijatest hiljuti Unibet Openil häid tulemusi näidanud Runnar Lindepuu ning Eesti meistrivõistluste 2008. aasta põhiturniiri võitja Veiko Aava ja 2011. aasta naisteturniiri võitja Tuuli Vahtra.

„Suurtel pokkeriturniiridel kaasamängimine on reeglina jõukohane vaid vähestele Eesti hobimängijatele,” tõdes ürituse peakorraldaja Veiko Krünberg. „Triobet Openil võib osaleda iga pokkerihuviline ning tänu suurele osalejate arvule on ka auhinnafond piisavalt kobe. Vahetu emotsioon mängimisest on kindlasti võimas ning Triobet teeb kõik endast sõltuva, et mängijad naudiksid kogu festivali koos turniirivälise meluga,” lisas ta.