Hunt alustas oma endise meeskonna Bengalsi vastu algkoosseisus. Kui seni oli Hundil kirjas 2,5 sacki ehk vastase mängujuhi mahamurdmist viie hooaja jooksul, siis selles mängus sai ta hoobilt kirja kaks lisa.

Kolmanda veerandaja alguses pani Hunt püsti show. Esmalt peatas ta Bengalsi ründaja Joe Mixtoni üks jard tagapool palli mängupaneku joont. Seejärel murdis Hunt vastaste mängujuhi Andy Daltonini, haaras tollel ümbert ja virutas vastu maad – see rünnak tootis Bengalsile kaheksa miinusjardi ning kuna järgmine katse läks untsu, loovutati pall Coltsile.

Neljanda veerandaja alguses sai Hunt taas Daltoni kätte ja tegi talle puhta ipponi – rünnak liikus tagasi 6 jardi.

Neli minutit enne kohtumise lõppu läks Bengals juhtima 27:23, kuid Coltsil jäi piisavalt aega kohtumise võitmiseks. Colts jõudiski vastaste väravatsoonist 25 jardi kaugusele, ent siis kaotas Jack Doyle palli, mille Bengals touchdowniks jooksis – tuli vastu võtta kaotus 23:34.