Suvel Saintsiga ühinenud Hunt paistis ameerika jalgpalli liiga hooaja esimeses voorus kohe silma, blokeerides löögivärava. Teisel veerandajal, kui Saints juhtis 14 : 7, sai Buccaneers üritada löögiväravat. Hunt murdis end vastaste kaitseliinist läbi, venitas end pikaks ning seadis keha palli lennujoonele ette. Sellega röövis ta vastastelt kolm punkti.

Hunt sai äärekaitsjana esimesel poolajal korralikult mänguaega ning tuli ülesannetega kenasti toime. Kolmanda veerandaja lõpus sai Hunt kergelt vigastada ja tuli seejärel platsile vaid pisteliselt.

Mängus läksid kokku kaks parimat mängujuhti – Saintsi quarterback Drew Brees ning Tampa Bay Buccaneersi kolinud Tom Brady. Saintsi kaitse tegi Brady elu raskeks ta murti kaks korda maha, kaks söötu lõigati vahelt ning võib öelda, et just tugev kaitsemäng tõi seekord võidu.

Järgmisel pühapäeval läheb Saints kokku Las Vegas Raidersiga. Kas ametlikult treeningrühma kuuluv Hunt platsile pääseb, selgub järgmisel nädalal.