Kahe põhimehe vigastuse tõttu Bengalsi mängurivistusse pääsenud Hunt sai platsile kohe esimestel minutitel ning teenis mänguaega üle ootuste palju. Statistikasse eestlane seekord ei panustanud, kuid oli paaril korral lähedal NFLi ühe legendaarsema mängujuhi Tom Brady mahaniitmisele, segades teda ilmselgelt otsuste tegemisel. Mängu kommenteerinud spetsialistid kiitsid eestlase tegutsemist ja esitust.

Avaveerand lõppes punktideta viigiga, poolajale mindi seisul 3:3. Viimasele perioodile võttis Bengals kaasa 6:3 eduseisu ning BenJarvus Green Ellise touchdown üheksa minutit enne kohtumise lõppu kindlustas Patriotsile hooaja esimese kaotuse.

Bengalsile oli tegemist kolmanda võiduga viiest mängust. Patriots jätkab nelja võidu ja ühe kaotusega.