Ülekaaluga võidelnud Super Bowli võitja suri 38-aastaselt


Ülekaaluga võidelnud Super Bowli võitja suri 38-aastaselt
Foto on illustratiivne.Foto: AFP/SCANPIX

Kolmapäeval lahkus siitilmast endine Ameerika jalgpalliliiga NFL klubide New York Giantsi ja Indianapolis Coltsi mängujuht Jared Lorenzen (38), kes tuli 2007. aastal Super Bowli võitjaks.

Delfi kirjutas viimati Lorenzenist 2017. aasta augustis, mil ta avaldas Facebookis video, milles rääkis avameelselt oma söömishäirest ja plaanitavast kaalulangetusest, lootes et ka teised ülekaalulised ameeriklased tema eeskuju järgivad.

2008. aastal, kui tema viimane klubi Indianapolis Colts Lorenzeni vabaks lasi, olid mehe mõõtmed 193 cm ja 129 kilo. Pärast seda polnud ta kaalule astunud kaheksa aastat ning kui ta seda eelmisel aastal lõpuks tegi, näitas tabloo 228 kg.

Lorenzen sattus haiglasse eelmisel nädalal. ESPN-i teatel olid tal südame- ja neeruprobleemid.

"Jared Lorenzeni perekond tahab tänada südamest kõiki toetuse ja palvete eest, mis meile viimase kuue päevaga saadetud on," ütles Lorenzeni ema pressiteates. "Peame kurbusega teatama, et Jared lahkus täna, 3. juulil 2019. Täname veelkord kõiki soojade soovide ja palvete eest, kuid perekonnana palume nüüd austust ja privaatsust. Pidage Jaredi perekonda ja eriti tema lapsi meeles oma mõtetes ja palvetes."