Margus Hunt näitas NFLi katsetel suurepärast kiirust

 (39)
Margus Hunt näitas NFLi katsetel suurepärast kiirust
Margus Hunt paremalafp/scanpix

USAs Indianapolises jätkusid täna Ameerika jalgpalli profiliiga NFLi katsed, kus astus üles ka meie vägilane Margus Hunt.

Esimese alana oli täna kavas 40 jardi ehk umbes 36 meetri jooks. Hundi esimese katse tulemuseks oli aeg 4,65, teisel katsel juba 4,60. Vaid kaks meest suutsid sellest kiiremat aega näidata (vastavalt 4,57 ja 4,58).

Eestlane sai oma soorituste eest kommentaatoritelt kõvasti kiita.Eestlane jäi ka ise oma etteastega rahule. "Tahtsin joosta 4,6-4,7 sekundiga. Jooksin 4,6. Pole üldse paha," kommenteeris eestlane liiga koduleheküljel.

Hunt sõnas, et on juba oma võimalike tulevaste kosilastega kohtunud ja tunnistas, et tema puhul kardetakse kõige rohkem vähest mängukogemust. "Mul on olnud kümme intervjuud. Minu puhul kardetakse enamasti just seda, et ma olen jalgpalli vaid neli aastat mänginud," lisas Hunt.

Hoota üleshüppel on Hunt saanud täna tulemuseks korraliku 87,6 cm ja hoota kaugushüppel 3.08.

Eile oli Hunt surunud 102 kg kaaluva kangi sirgetele kätele koguni 38 korda. Nimetatud katsete tulemustest sõltub, kui hea võimalus avaneb Hundil valituks saada NFLi draft'is.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.