Margus Hundiga seoses on NFL-is suured plaanid

 (9)
Margus Hunt (paremal) tööhoos.
Margus Hunt (paremal) tööhoos.Foto: Joe Robbins, AFP

Ameerika jalgpalliliigas NFL ei ole Margus Hundi koduklubil Indianapolis Coltsil käsil just parim hooaeg ning senisest kaheksast matšist on kirjas kaks võitu ja kuus kaotust. Hunt on see-eest saanud korralikult mänguaega ning oma esituste eest pigem kiita. Nüüd usutakse, et tugevate kaaslaste kõrval võiks Hunt tehakse NFL-is veel suuri tegusid.

“Colts palkas selle hooaja eel Jabaal Sheardi, Barveious Mingo, Margus Hundi ja John Simoni. Nende mängijate soetamisega pandi täppi. Hunt, Sheared ja Simon on kõik NFL-is praegu põhikoosseisu mehed. Nad võivad olla põhikoosseisu mehed ka suurepärases kaitseliinis, kui nende sekka tuua üks tõeline tipptegija,“ kirjutati Houston Texansi meeskonna tegemistel silma peal hoidva veebikülje Battle Red Blog poolt.

“Kaitseliini seisukohalt oli Al Woodsi, Margus Hundi ja Johnathan Hankinsi palkamine hea ning aidanud Coltsi kaitseliini. Võrreldes eelmise hooaja trio David Parry, Zach Kerri ja Kendall Langfordiga on tegemist edasiminekuga,“ kirjutati Eurospordi veergudel.

Colts kohtubki järgmisena Texansiga, kellel on tabelis kolm võitu ja neli kaotust.