Margus Hundi naine uue lepingu puhul sillas: tänud Jumalale, kes on õnnistanud teed tema jalge all

 (11)
Margus Hundi naine uue lepingu puhul sillas: tänud Jumalale, kes on õnnistanud teed tema jalge all
Margus HuntFoto: Bobby Ellis, AFP/Scanpix

Värskelt NFL-i klubi Indianapolis Coltsiga kuni 10 miljonit dollarit väärt lepingu sõlminud Margus Hundi abikaasa Heather on mõistagi mehe edu üle ülimalt õnnelik.

"Jumal on hea! Ma ei suuda seda sõnadega kirjeldada, kui uhke ma selle mehe üle olen! Ta on väga pikka aega teinud väga rasket tööd, et oma karjääris selle hetkeni jõuda. Oleme väga elevil ja õnnistatud, et meil on võimalus Indysse tagasi tulla," kirjutas Heather Hunt Instagramis.

"Suured tänud Coltsi organisatsioonile ja fännidele minu mehesse uskumise eest. Suured tänud sõpradele ja perele, kes tema eest palvetanud on ja teda selles pöörases peatükis toetanud on. Tänud Jumalale, kes on õnnistanud mu abikaasa kätetööd ja tema jalgade all olevat teed, teda iga päev kaitsnud ning andnud võimed seda mängu mängida. Lõpetuseks - tänud sulle, Margus, et oled väsimatult töötanud aastaringselt, et meie perekonna eest hoolitseda ning olla kõige vaimustavam issi ja abikaasa isegi pärast pikki treening- ja mängupäevi. Armastan sind rohkem, kui sa seda ise tead ning olen elevil, et saan koos sinuga seda teekonda jätkata!"