Hunt lasti väljakule teisel veerandajal ja eestlane murdis õige kohe maha palliga vastase. Pärast seda jäi eestlane silma vastaste mängujuhi survestamisega, mille tõttu pidi Falconsi mängujuht tegema valesöödu ja Bengals sai kirja touchdown'i. Head sooritused jätkusid veel kolmandal veerandajalgi, kui Hunt aitas maha võtta palliga vastase, kes eestlase lähedusse kogemata julges sattuda. Võit tuli lõpuks Cincinnati meeskonnale skooriga 34:10.

Bengalsi fännid on leidnud pärast mängu foorumites, et Hunt tegi esimesel mängul vägagi muljetavaldava esituse ja ehkki arenguruumi veel jätkub, tundub Hundist tulevat Bengalsitele väärt täiendus. Falconsi poolehoidjad vihastasid Twitteris, et miks ometi nemad eestlast ei draftinud suvel.

Järgmine mäng ootab Hunti ees juba 17. augustil, kui hooajaeelses kohtumises minnakse vastamisi Tennessee Titansiga, kus mängib ka Mihkel Roos.