Kapteniks valitud Hundi hea mäng ei päästnud, Colts tambiti maa sisse

 (13)
Kapteniks valitud Hundi hea mäng ei päästnud, Colts tambiti maa sisse
Margus Hunt.Indianapolis Colts

Margus Hundi koduklubi Indianapolis Coltsi hooaeg ameerika jalgpalli liigas NFL algas hävitava kaotusega Los Angeles Ramsile 9:46. Hunt sai kirja Coltsi ainsa sacki.

Kohtumine algas meeldiva üllatusega. Vastavalt tavale, tulevad loosimisele – kumb sats saab palli – meeskonna kaptenid. Colts saatis mündiviskele kuus meest, kaitseliini esindas Hunt.

Vaatamata kapteniseisusele ei saanud Hunt esimesel poolajal liiga palju mänguaega, kuid teisel küll ja tegi tegusid – võttis pidevalt kaks Ramsi ründeliini meest enda peale, sai kirja Coltsi ainsa sacki ehk vastase mängujuhi mahamurdmise ning peatas korra palliga läbimurret üritava ründaja.

Paraku oli Colts lahja. Rünnakut ei saadud käima, sest staar mängujuht Andrew Luck on vigastatud ja tema asendaja Scott Tolzien ei vedanud välja. Samas ei pidanud ka kaitse rünnakuid kinni ning Rams tegi, mida tahtis.

AFC lõunadivisjonis, kus Colts mängib, sai ainsana võidu kirja Jacksonsville Jaguars, kes alistas samasse divisjoni kuuluva Houston Texansi 29:7. Tennessee Titans kaotas 16:26 Oakland Raidersile.

Järgmisel pühapäeval kohtub Colts teises voorus Arizona Cardinalsiga.