Illegaalses käesurumisvõistluses osalenud NFL-i staare ootab rahatrahv

 (5)
Illegaalses käesurumisvõistluses osalenud NFL-i staare ootab rahatrahv
James HarrisonFoto: AFP/SCANPIX

Rohkem kui 30 Ameerika jalgpalli profimängijat osalesid eelmisel nädalal Las Vegase kuulsaimas kasiinos MGM Grand Hotel & Casino korraldatud käesurumisvõistlusel. NFL-i reeglid keelustavad aga igasuguse hasartmängulõhnalise tegevuse ning seetõttu ootab rahvale sõud teinud pallureid kopsakas rahatrahv.

Teiste seas osalesid käesurumisvõistlusel sellised NFL-i staarid nagu James Harrison (Pittsburgh Steelers), Kenny Stills (Miami Dolphins), Marquette King (Oakland Raiders) ja Patrick Chung (England Patriots). Mehed jagati kahte divisjoni: raskekaal ja kergekaal.

Võistlused peeti kolmapäevast pühapäevani. CBS-i telekanalisse jõuavad käesurumisheitlused maikuus, finaali näidatakse juunis. Esikoha auhind kujutab endast 100 000-dollarilist tšehhi, millest pool annetatakse mängija poolt valitud heategevusorganisatsioonile.

"Oleks keegi meilt küsinud, kas selline tegevus on aktsepteeritav, oleks me kohe osutanud, et see on meie hasartmänguvastase reegli rikkumine," ütles USA Today-le NFL-i kommunikatsioonijuht Joe Lockhart.

Margus Hunt teadaolevalt käesurumisvõistlusel ei käinud. Laupäeval tegi ta Instagrami postituse hoopis Dallasest, kus vaatas oma kunagise ülikoolimeeskonna matši.