Cardinals oli kohtumise eel selge soosik, kuid Coltsi kaitse pidas kui müür, tänu millele juhiti pärast kolmandat veerandaega 13:3.

Hunt sai erinevalt hooaja esimesest kohtumisest platsile esimese veerandaja esimesest vastaste rünnakust alates ning tegutses tõhusalt. Ametlikku statistikat ta küll kirja ei saanud, ent surus mitmel puhul vastase mängujuhi nurka ning sundis pallist hädasööduga loobuma.

Neljandal veerandajal Cardinals ärkas ning viigistas seisu 13:13. Viimasel sekundil oli Cardinalsil võimalus võtta võit, kuid lööja ei suutnud palli väravapostide vahele saata. Lisaaeg.

Loosiga sai Colts edu, sest alustas rünnakut. Ent meeskonna põhimängujuhi vigastuse tõttu platsil viibinud Jacoby Brissetti esimene sööt lõigati vahelt ning seekord Cardinalsi lööja ei eksinud – Colts pidi vastu võtma 13:16 ülivalusa kaotuse.

Colts asub kahe kaotusega AFC lõunadivisjonis viimasel kohal. Kõigil teistel – Tennessee Titansil, Jacsonsville Jaguarsil ja Houston Texansil on kirjas võit ja kaotus.

Järgmisel pühapäeval kohtub Colts kodus Cleveland Brownsiga.