DELFI TAMPAS: MM-hõbe Maicel Uibo nägi kohapeal Margus Hundi ja ta klubi saatuslikku kaotust NFLis

 (4)
Maicel Uibo ja Margus Hunt kohtusid Tampas.
Maicel Uibo ja Margus Hunt kohtusid Tampas.Foto: Urmo Soonvald

Pühapäeval Tampas oli Margus Hundi klubil Indianapolise Colts võmalik Maicel Uibo silme ees astuda lähemale Ameerika jalgpalli profiliiga NFLi play-offile, kuid kaotus röövis edasipääsuvõimaluse.

Doha kergejõustiku MMi hõbe Maicel Uibo veetis treeningutest vaba päeva Tampas, kui vaatas kohaliku Buccaneersi matši Coltsiga. "Olen Margusega tuttav vaid sotsiaalmeedia kaudu," lausus Maicel, kes sõitis mängule ligi 70 miili kauguselt kodulinnast. "Olen teda juba ammu tahtnud oma silmaga platsil näha. Nüüd on see nähtud."

Tokyo olümpiaks valmistub Uibo möönis, et tal pole aega ühelegi Põhja-Ameerika profiliigade klubile aega pidevalt kaasa elada. "Samas olen olulisemate uudiste ja mängudega kursis."

Pärast Coltsi 35:38 kaotust said Eesti kaks sporditähte elus esimest korda 15 minutit vestelda nii äsja lõppenud mängust, vigastustest, Eesti kergejõustikust ja juba ka 2020. aasta suveplaanidest. Seejärel pidi Hunt lahkuma bussiga lennujaama ning sealt juba charterlennuga tagasi kodulinna Indianapolisesse.

Ületuleval esmaspäeval kohtub Colts võõrsil New Orleans Saintsiga.