Esimesel poolajal püsis Coltsi kaitse tasemel ja rünnak oli enam-vähem ning vaheajale mindi eduseisus 15:10.

Teise poolaja alguses läks Seahawks juhtima, kuid Colts viigistas 18:18, misjärel lagunes mäng täielikult laiali. Coltsi kaitse oli kui sulavõi, rünnak põrkas vastu betooni ning Seahawks tegi mida tahtis. 36 punkti teisel poolajal on klubi rekord.

Hunt sai võrreldes eelnevate kohtumistega vähem mänguaega ning Seahawksi ründeliin hoidis teda vaos kahe mehega kattes või reegleid rikkudes. Hunt suutis vaid paaril korral vastaste mängujuhti õige pisut häirida, kuid polnud tema mahamurdmisele ligilähedalgi.

Colts püsib AFC lõunadivisjonis võidu ja kolme kaotusega viimasel kohal. Jacsonsville Jaguarsil, Tennesee Titansil ja Houston Texansil on kirjas kaks võitu ja kaks kaotust.

Järgmisel pühapäeval kohtub Colts kodus San Francisco 49-ersiga.