Bengalsi peatreener: mina usun meie mängujuhti!


Andy Dalton
Andy DaltonFoto: Rob Carr, AFP

Margus Hundi koduklubi Cincinnati Bengalsi noor mängujuht Andy Dalton on sattunud suure kriitika osaliseks pärast seda, kui meeskond järjekordselt NFLi play-offi esimesest ringist edasi ei pääsenud.

Dalton on Bengalsi mängu juhtinud kolm hooaega järjest ning kui põhiturniiril on ta teinud suurepäraseid esitusi, siis play-offides on tema saldoks kuus pallikaotust ja vaid üks touch-down.

Põhiturniiril sai Daltonist aga alles teine mees NFLi ajaloos pärast suurkuju Peyton Manningut, kes söötnud kõigil kolmel esimesel profiaastal üle 3000 yardi.

"Me nõuame temalt palju. Võrdleme teda mängumeestega, kes on selles liigas kaua mänginud. Ning ta teeb meie eest samuti palju. Paljud suurkujud ei mänginud nii vara nii palju," lausus Bengalsi peatreener Marvin Lewis.

"Jätkame ka tulevikus suurte mängude võitmist. Aga pole kahtlustki, et nõuame temalt palju. Mina usun tema võimetesse, tema arengusse. Usun tema võimesse unustada eelmine rünnak ja minna uue juurde. See on tõenäoliselt tema parim omadus," lisas Lewis.