Colts edenes kohe mängu alguses kiiresti ning sai kohe esimesel katsel kirja touchdown-i, tehes seisuks 7:0. Tänu Coltsi püüdjate kohatisele ebakindlusele ning Coltsile määratud karistusele viigistas sööstja Jeremy Hill seisu 7:7, kuid kahe eduka väravalöögiga kasvatas Colts eduseisu 13:7-le. Enne poolaja lõppu sai Bengalsi Mike Nugent hakkama NFLi play-offide ajaloo pikkuselt teise väravalöögiga ning poolajale mindi seisul 13:10. Margus Hunt sai esimesel poolajal korralikult mänguaega ning selle krooniks oli Coltsi mängujuhi Andrew Lucki mahamurdmine.

Teisele poolajale läks Bengals vastu ilma mitme olulise kaitseliinimeheta, mis kajastus kohe ka mängupildis. Colts tegi kiire touchdowni ning kolmas veerandaeg kaotati kokkuvõttes 0:10. Neljas veerandaeg suuri muutusi ei toonud ning Adam Vinatieri löökide toel võitis Colts lõpuks kohtumise 26:10 ja läheb NFL-i veerandfinaalis vastamisi Denver Broncos meeskonnaga.

Bengalsist sai tänase kaotusega esimene meeskond, kes on kaotanud play-offide avaringis neljal aastal järjest.