Wozniacki: kuulujutud ajavad närvi, ma ei ole Roryga lahus!

 (2)
Wozniacki: kuulujutud ajavad närvi, ma ei ole Roryga lahus!
Caroline Wozniacki. AFP/Scanpix

Mõned päevad tagasi levis maailma meedias kulutulena uudis tennisetähe Caroline Wozniacki ja tippgolfari Rory McIlroy väidetavast lahkuminekust, kuid taanlanna sõnul on nad endiselt õnnelik paar.

"Nendes juttudes pole teragi tõde. Ning nüüdsest peale hakkan ma oma eralu selgelt privaatsena hoidma. Tüütu, kuidas meedia ja nii-öelda allikad järjepidevalt kuulujutte laiali paiskavad. Nad kirjutavad, mis pähe tuleb," reageeris Wozniacki juttudele põhjaiirlasest golfarist lahkuminekust Taani väljaande Ekstra Bladet veergudel.

Wozniacki ja McIlroy saaga sai alguse paar päeva tagasi, kui tennisist postitas Twitterisse pildi magavast McIlroyst, olles seda teinud väidetavalt ilma mehe loata. Ajaleht Irish Independent kirjutas anonüümsele allikale tuginedes, et paari lahkuminek oli pisaraterohke ning mõlemad üritavad oma eludega edasi minna.

"Jah, see suhe on lõppenud. Hetkel on neil mõlemal väga raske hetk, kuid tulevikku silmas pidades on see samm õige," vahendas ka The Telegraph ühe paari tundva allika sõnu. "Rory peab Carolinest endiselt väga lugu, kuid ta tunneb, et peab oma eluga edasi minema."