VIDEO: Tanel Padar läbis Hispaania rattalaagris nelja päevaga ligi 450 kilomeetrit

 (4)
Tanel Padar
Tanel PadarFoto: TV3

Bändiga Euroopast tuurilt naasnud Tanel Padar veetis viis päeva triatloniklubi TriSmile kevadlaagris Hispaanias, kus põhirõhk oli rattasõidul. Sportlikus mõttes oli tegu üsna selge mugavustsoonist väljumisega, sest kõige pikem trenn oli 160 kilomeetrit.

Padar valmistub hea eeskujuna SiS IRONMAN 70.3 Otepää presented by Ferroline Group triatloniks, kus tal tuleb 6. augustil läbida ujudes 1,9 km, rattaga 90 km, joosta 21 km.

Ain-Alar Juhansoni, võistluse peakorraldaja ja Tanel Padari treeneri sõnul kulgevad ettevalmistused jätkuvalt väga hästi: „Talvekuudel tegelesime rohkem ujumise ja üldkehalise ettevalmistusega, nüüd saab lisaks laagrile hakata koguma kevadisi rattakilomeetreid ning jooksutrenne on juba samuti tehtud. Lähiajal avalikustame, millistest rahvaspordiüritustest võiks veel osa võtta ning kus esimene proovitriatlon tuleb. Kõik sportlikud inimesed jõuavad veel ettevalmistusi teha või siis moodustada võistkond, kellega ujumine, ratas ja jooks ära jagades saada osa Baltimaade suurimast triatlonivõistlusest ja festivalist“.

Mitmepäevane festival pakub mitmekesist programmi Otepääl ja Pühajärve ääres 5.-7. augustini. toimuvad heategevusjooks, triatlon, lastevõistlused, kultuuriprogramm ja spordilaat.