VIDEO | Staadionil rinnad paljaks tõmmanud modellid peavad edaspidi sporti telekast vaatama


Gerrit Cole oli meheks, kelle söötmise ajal otsustasid kaks modelli staadionil rinnad paljaks võtta.
Gerrit Cole oli meheks, kelle söötmise ajal otsustasid kaks modelli staadionil rinnad paljaks võtta.Foto: Rob Carr, AFP/Scanpix

USA-s on puhkenud skandaal kahe Instagrami-modelli Julia Rose'i ja Lauren Summeri ümber. Neiud olid kohal pesapalli World Seriese kohtumisel ning ühel hetkel otsustasid nad tribüünidel rinaad paljaks võtta. Asjaosaliste enda sõnul oli nende tegeuviisi põhjuseks võitlus rinnavähi vastu.

Rose ja Summer paljastasid rinnad parasjagu enne Houston Astrose söötja Gerrit Cole'i etteastet.

Sotsiaalmeedias on naistele miljoneid jälgijaid. Seal andiski Rose nüüd teada, et edaspidi tuleb tal ja Summeril pesapalli telekast vaadata. Nimelt said nad pesapalliliigalt MLB ametliku kirja, kus teatati, et nad on saanud eluks ajaks staadionikeelu.

Loomulikult olid naised pettunud ning edasi on läinud lahti tuline arutelu, miks mehed tohivad staadionil palja ülakehaga olla, kuid naistele on selline teguviis keelatud. Ehk pesapallimängul rindade välgutamisest on saanud nüüdseks suur arutelu, mille keskmeks on sooline võrdõiguslikkus, võitlus rinnavähi vastu ning loomulikult staadionikeeld.

Seitsme mänguni peetav World series on Houston Astrose ja Washington Nationalsi vahel praegu viigis 3:3. Otsustav kohtumine peetakse kolmapäeval Houstonis.

View this post on Instagram

ready for cold weather hbu

A post shared by Julia Rose (@its_juliarose) on