VIDEO | Mayweather pidutses rahvast täis ööklubis kõiki sotsiaalse distantseerumise reegleid eirates

 (23)
VIDEO | Mayweather pidutses rahvast täis ööklubis kõiki sotsiaalse distantseerumise reegleid eirates
Floyd MayweatherFoto: AP/SCANPIX

Poksikuulsus Floyd Mayweather on langenud suure pahameele osaliseks, kuna teda nähti hiljuti pidutsemas kahes inimestest pungil ööklubis, kus mitte keegi sotsiaalse distantseerumise reeglitest midagi kuulnud polnud.

Internetis levib videotõestus, et 43-aastane Mayweather käis Arizona osariigis kahes lõbustusasutuses, mis olid inimestest triiki täis. Üks neist asus Scottsdale'i linnas, mille linnapea Jim Lane väljaandes TMZ kriitiliselt sõna võttis.

"Pildid, mis nädalavahetusel Scottsdale'i vanalinnas tehti, on häirivad ja näitavad, et inimestel puudub terve mõistus ja kodanikuvastutus. Ärid ja nende kliendid peavad aru saama, et me kõik mängime isiklikus hügieenis ja distantseerumises oma rolli ning meist kõigist sõltub meie linna tervis - nii füüsiline kui ka majanduslik," rääkis Lane.

"See viirus levib inimeselt inimesele ning meie isiklikest tegudest sõltub, kas esitatud tervishoiunõuded on viiruse leviku peatamisel edukad olnud."

Lane lisas, et kavatseb vastava ööklubi omanikega ühendust võtta ning neilegi sõnad peale lugeda.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!