VIDEO: Kim Clijsters kutsus näidismatšil kaasmaalasele "ahistajad" väljakule

 (6)
Kim Clijsters, Caroline Wozniacki, tennis
AFP/Scanpix

8. detsembril peeti Belgias Antwerp Sports Palace nimelises hallis näidismatš, kus belglanna Kim Clijsters kutsus koos oma õe Elkega paarismängus välja Caroline Wozniacki ja Yanina Wicmayeri. Keset mängu tegi Clijsters aga läbi kohtuniku mikrofoni publikule vägagi omapärase pakkumise.

Neljakordne Suure Slämmi turniiride võitja ütles pealtvaatajatele kohalikus keeles: "Järgmine teade on kõikidele siin viibivatele meestele. Kes esimesena Yaninat suudleb, võidab selle auto seal." Ning osutas väljaku äärde pargitud reklaamautole.

Kahele mehele publikust polnud vaja teadet üle korrata ning 22-aastane Wicmayer oligi vabatahtlikult "hullunud fännide" ohvriks langenud. Turvamehed aga taolist nalja ei mõistnud ning rakendasid korrarikkujate suhtes kõige karmimaid meetmeid. Tundub, et autot mehed siiski endale ei saanud. Taanlane Wozniacki vaatas aga kõike seda hämmastunult pealt.

Pärast neljakuulist vigastuspausi tenniseväljakule naasnud Clijsters mängis ka Wozniackiga eraldi ning võitis matši 6:2, 7:6 (7:5). Jaanuaris on belglannal kaitsta Australian Open tiitel.

Vaata videost: