Sportland U20 EM-i avatseremoonial esineb Getter Jaani

 (8)
JK Nõmme Kalju - FC Levadia ja Getter Jaani Kadrioru staadionil
JK Nõmme Kalju - FC Levadia ja Getter Jaani Kadrioru staadionilFoto: Sven Arbet

Teisipäeva õhtul algusega kell 20 toimub Tallinnas Saku Suurhallis Sportland U20 Euroopa korvpallimeistrivõistluste finaalturniiri ametlik avatseremoonia, kus esineb ja esitab Eesti Vabariigi hümni lauljatar Getter Jaani.

2011. aastal konkursi „Eesti Laul“ võitnud ja sellele järgnenud 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis lauluga „Rockefeller Street“ Eestit esindanud 20-aastane Getter Jaani jõudis konkursi finaali, kus pälvis 24. koha.

Sportland U20 EM-i avakõnega tervitab võistlejaid, korraldajaid ning kell 20.45 algavale Eesti noortekoondise mängule Sloveeniaga kaasa elama tulevaid korvpallisõpru Tallinna linnapea Edgar Savisaar.

Turniiripassid, mis tagavad sissepääsu kõikidele Sportland U20 EM-i mängudele mõlemas võistlussaalis, nii Saku Suurhallis kui ka TTÜ Spordihoones, on müügil hinnaga 20 (täiskasvanud) ja 10 (õpilased, üliõpilased, pensionärid) eurot kõikides Piletilevi müügikohtades üle Eesti.

Mängusaalide sissepääsudes on võimalik osta üksnes päevapileteid hinnaga 5 ja 2 eurot. Kuni 7-aastased lapsed pääsevad mänge vaatama tasuta.