Matti Nykänen plaanib Tallinnas avada restorani

 (23)
Matti Nykänen
Matti Nykänen AFP/Scanpix

Soome suusakuulsus Matti Nykänen tuleb oma Eesti kontserdi päeval, 17. mail üle vaatama ka oma tulevase restorani asukohta. Järgmisel reedel 777 – The Bank Clubis esinev Nykänen rajab restorani Tallinna kesklinna ning hakkab pakkuma seal ka suurt meelelahutusprogrammi.

“Restorani rajamise idee tuli mu sõbralt Sten-Erik Jantsonilt, kellega kahasse me seda plaanimegi luua,” kommenteeris Matti Nykänen. “Hetkel kaalume mitut kesklinna kohta, mida peame vaatama minema minu Tallinna kontserdipäeval,”

Soome olümpiavõitja ja showmees Matti Nykänen annab eksklusiivse kontserdi järgmisel reedel Tallinnas 777-The Bank Clubis. Soome kuulsaimaid elavaid legende esineb klubis oma livebändiga.

Neljakordse olümpiavõitja ja kuuekordnse maailmameistri kontsert saab olema ilmselt üks vastuolulisemaid ja põnevamaid sündmusi Eesti klubimaastikul. Peale hiilgavat spordikarjääri on Matti Nykänen juba mitu aastakümmet lehtede esikaantel kui üks kõmulisemaid Skandinaavia avaliku elu tegelasi. Ka tema showd on alati täis ootamatusi ja üllatusi.

Piiratud arvul pileteid on võimalus osta Piletilevi müügipunktidest hinnaga 18 eurot. VIP pilet maksab 28 eurot.