Manchester City staar rikkus koroonareegleid: viis meeskonnakaaslast on nakatunud, aga tema korraldas uusaastapeo

 (12)
Manchester City staar rikkus koroonareegleid: viis meeskonnakaaslast on nakatunud, aga tema korraldas uusaastapeo
Benjamin MendyFoto: AFP/SCANPIX

Manchester City prantslasest kaitsja Benjamin Mendy (26) korraldas oma kodus uusaastaõhtul peo. Samal ajal viibivad aga viis tema meeskonnakaaslast koroonaviiruse tõttu eneseisolatsioonis.

Mendy on tänaseks oma teo eest juba vabandanud.

Peol osales ajalehe The Sun teatel vähemalt kolm inimest, kes Mendyga igapäevaselt kokku ei puutu.

Palluri enda sõnul elavad samuti üritusel viibinud tüdruksõber ning tema vennatütar ja vennapoeg temaga, kuid ta tunnistas, et peol olid ka tüdruksõbra sõber, tema partner ning kokk.

Veel peo ajal kell 23.23 kirjutas Mendy Twitterisse ettevaatlikkusele kutsuva postituse: "Head uut aastat. Hoidke end ja oma lähedasi."


The Sun kirjutab veel Mendy maja ees tehtud piltidest, milles on näha, kuidas kolm tüdrukut 1. jaanuaril kell 6 hommikul tema juurest lahkuvad ning veel kolme tüdrukut nähti tema maja juures kell 7.45. Mendy kinnitas, et neid tüdrukuid ta majja ei lasknud.

"Majast tuli kõva lärmi. Võis kuulda, kuidas tüdrukud karjuvad ja end lõbusalt tunnevad," rääkis üks naabritest kõmulehele. "Pidu kestis selgelt varajaste hommikutundideni. Keskööl oli väljas massiivne ilutulestik, mis maksis kindlasti varanduse ja kestis vähemalt kümme minutit. Mendy on idioot, et ta nii räigelt reegleid rikkus."

Seotud lood:

Pidu toimus vaid kolm päeva pärast seda, kui viiruse tõttu jäeti ära City Premier League'i kohtumine Evertoniga.

Täna õhtul Eesti aja järgi kell 18.30 kohtub Manchester City võõrsil Londoni Chelsea'ga.