Madonna kolib jalgpalli pärast Portugali


MUSIC-GRAMMYS/
Madonna koos poja DavidigaFoto: DANNY MOLOSHOK, REUTERS

Popstaar Madonna on ette võtmas suurt elumuutust: nimelt kolib ta koos perega New Yorgist Portugali, et tema adopteeritud poeg David Banda saaks liituda Lissaboni Benfica vutiklubi akadeemiaga.

2006. aastal Malawist lapsendatud David avaldas hiljuti Benfica skautidele muljet ning 11-aastane poiss kutsuti Portugali elama ja treenima. Daily Maili väitel on Madonna Lissaboni lähistele enam kui viie miljoni euro eest uhke häärberi soetanud ning plaanib oma lapsed uueks kooliaastaks ka seal asuvasse kallisse erakooli panna.

Allikate väitel soovib Madonna oma laste heaks kõik võimaliku teha, sest kaotas oma ema viieaastaselt ning soovib nüüd oma järeltulijatele olla toeks, mida tal endal kunagi ei olnud.

Benfica jalgpalliklubi on koos Portoga üks Portugali kahest suurjõust ning on ajaloos võitnud rekordilised 36 riigi meistritiitlit. Liigavõitu tähistati ka äsja lõppenud hooajal.

58-aastasel popikoonil on kokku kuus last, neist neli lapsendatud: kooselust Carlos Leoniga tütar Lourdes, abielust Guy Ritchie'iga poeg Rocco ning Malawist lapsendatud 11-aastased David Banda ja Mercy James ning nelja-aastased kaksikud Esther ja Stella.