LeBron James palkas relvastatud ekspolitseinikud kodu valvama

 (3)
LeBron James palkas relvastatud ekspolitseinikud kodu valvama
LeBron JamesFoto: REUTERS/SCANPIX

NBA staar LeBron James võttis hiljutiste sisseröövimiste valguses Los Angelese kuulsuste rajoonis palgale relvastatud ekspolitseinikud.

Teisipäeval vahistas kohalik politsei kaks teismelist poissi, keda kahtlustatakse vähemalt kahe tosina kuulsuse koju sissemurdmises. Ühe arvatava murdvarga kodust leiti nimekiri järgmiste potentsiaalsete sihtmärkidega, kelle seas olid nii näitlejad Matt Damon ja Viola Davis kui ka James, vahendas ajaleht The Los Angeles Times.

Teiste seas on juba sisse murtud Los Angeles Ramsi Ameerika jalgpalluri Robert Woodsi, Los Angeles Dodgersi pesapalluri Yasiel Puigi ning laulja Rihanna ja näitleja Christina Miliani kodudesse.

Woodsi ja Puigi kodu puistati rohkem kui ühe korra. Kõik sissemurdmised leidsid aset, kui mehed viibisid parasjagu mängul. Puigi valdustest viidi väidetavalt rohkem kui 170 000 dollari väärtuses esemeid.

James kolis Ohiost Los Angelesi sel suvel, kui sõlmis 154 miljoni dollarilise lepingu Lakersiga. Ta ostis endale 23 miljoni dollariga 15 846-ruutmeetrise villa kaheksa magamistoa ja 11 vannitoaga.