Kanada tennisestaari tabas ühe Twitteris õhku visatud lause pärast kohtingukutsete laviin

 (12)
Kanada tennisestaari tabas ühe Twitteris õhku visatud lause pärast kohtingukutsete laviin
Foto: PA Pictures/Scanpix

Kanada tennisetäht Eugenie Bouchard kirjutas Twitterisse, kuidas ta karantiiniajal ilma poiss-sõbrata kodus igavleb. Pärast seda tal potentsiaalsetest kavalerikandidaatidest enam puudust ei ole.

"Ma ei kurda, aga karantiin oleks palju lõbusam, kui mul oleks poiss-sõber," säutsus Bouchard.

Kolm päeva hiljem oli kanadalanna sunnitud tegema uue postituse: "Mu agent ütles mulle, et te saadate mulle kohtingukutseid. Te peate selle lõpetama!"


Bouchard on ka varem sotsiaalmeedias kurtnud, et ei suuda endale kuidagi kaaslast leida. Osalt olevat selles süüdi tema amet, teisalt olevat ta ka ise lati liiga kõrgele seadnud.

"Mees peab olema stiilne. See peaks peegelduma tema riietuses ning äratama minus huvi. Ta peab hea välja nägema," ütles Bouchard aasta tagasi intervjuus Tennis World'ile.

2017. aastal sai Bouchard kuulsaks sellega, et võttis Super Bowli ajal Twitteris vastu kihlveo, mille võitjaga, 20-aastase üliõpilasega Missourist ta päriselt kohtingule läks.

26-aastane Bouchard, kes karjääri parimatel päevadel on asunud maailma edetabelis viiendal kohal, on tänaseks kukkunud 341. positsioonile.