Hollywoodi talendikütid otsivad põhjamaadest pikka, tugeva lõua ja kõrgete põsesarnadega poksijat

 (11)
Hollywoodi talendikütid otsivad põhjamaadest pikka, tugeva lõua ja kõrgete põsesarnadega poksijat
Dolph Lundgreni kehastatud Ivan Drago "Rocky IV" filmis.kaader Youtube'i videost

Režissöör Sylvester Stallone'i käsilased on Soomes ja Skandinaavias õnged vette visanud, leidmaks osatäitja "Creed 2" filmis üles astuvale Ivan Drago pojale.

Legendaarse spordifilmi "Rocky" järjekordse järje võtted peaksid algama juba sel sügisel, et linateos saaks valmis järgmise aastanumbri sees.

Soome poksipromootor Markus Lammi säutsus esmaspäeval Twitteris, et Rocky Balboa vihavaenlase Ivan Drago poja kehastajaks võib saada meie põhjanaaber.

Lammiga ja teiste Põhjamaade promootoritega võttis ühendust üks Briti agentuur. "Nad otsivad vähemalt 190 cm pikkust meest vanuses 20-25. Kui sa mõtled Dragole, siis tal olid kõrged põsesarnad ja tugev lõug," vahendab Ilta-Sanomat Lammi sõnu. "Ma olen neile edastanud mõne Soome ja teiste maade võitlejate nimed."

"Alles eile panin neile edasi ühe huvitava nime. Usun, et vähemalt paar soomlast võivad katsetele kvalifitseeruda," lisas Lammi.

Ivan Dragot kehastab "Creed 2" filmis rootslane Dolph Lundgren, kes oli selles rollis ka 1985. aastal linastunud "Rocky IV"-s.

"Creed 2" saab olema Rocky-seeria kaheksas film.