FOTOD | Tennisekaunitari kihlveost alguse saanud suhe sai jätku, kuid fännidel jäi üks kahtlus üles

 (4)
FOTOD | Tennisekaunitari kihlveost alguse saanud suhe sai jätku, kuid fännidel jäi üks kahtlus üles
Eugenie BouchardFoto: THOMAS PETER, REUTERS

Kanada tennisetähe Eugenie Bouchardi muinasjutuline suhe üliõpilase John Goehrkega jätkub: eelmise Super Bowli ajal Twitteris sõlmitud kihlveo kaotanud ning seetõttu võõra inimesega kohtingule minema pidanud Bouchard ja Goehrke on endiselt koos - vähemalt nii lastakse väljast paista.

Ameerika jalgpalliliiga NFL-i eelmise aasta finaalmängu ehk Super Bowli ajal hõiskas Bouchard, et Atlanta Falcons on juba võitnud. Üliõpilane Goehrke haistis aga võimalust ning pakkus välja, et tennisestaar peaks temaga välja tulema, kui New England Patriots suudab lootusetust seisust välja tulla ja Super Bowli võita.

Kuna Patriots võitiski, siis pidaski Bouchard sõna ja viis endast kolm aastat noorema üliõpilase välja. Sellest ajast saati on noori mitmel korral koos nähtud ning eilse Super Bowli ajal olid nad taas tähelepanu keskpunktis, vastates üheskoos Twitteris ka fännide küsimustele.

Kõige rohkem esitatud küsimusele jäeti aga kavalalt vastamata - mõistagi küsiti paarilt, kas nad on ka päriselt koos.

"Situatsioon on selline..." hakkas Bouchard vastama, ent järsku katkes video ära ning üritust võõrustanud Twitteri konto vabandas tehniliste probleemide eest. Seetõttu võib kahtlustada, et tegu on pigem PR-triki kui päris suhtega - ent sellest hoolimata oli näha, et Bouchard ja Goehrke saavad omavahel hästi läbi.

A year later, we made it 😂 #SuperBowlDate

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on Feb 4, 2018 at 5:20pm PST