FOTOD JA VIDEO | Paraguay vanglast koduaresti pääsenud Ronaldinho päralt on terve luksushotell

 (3)

Paraguays seadusega pahuksisse sattunud Brasiilia jalgpallistaar Ronaldinho on juba teist nädalat koduarestis Asuncionis kohalikus Palmaroga hotellis, mille personal talle palliga žonglöörimiseks lausa ühe toa eraldas.

"Eile toodi talle jalgpall. Me seadsime talle 30x15 meetrit ruumi valmis, et ta saaks oma žonglöörimisoskusi lihvida," ütles hotelli mänedžer Emilio Yegros AFP-le.

"Ta paistab väga meeldiv inimene. Alati naeratav nagu ta vendki. Ta nägu on siia saabumise päevast muutunud. Kui ta tuli, oli ta silmnähtavalt pinges ja stressis."

40-aastane maailmameister ja tema vend Roberto elavad eraldi sviitides, mille öö hind maksab tavakülastajatele 320 eurot. Meeste päralt on ka hotelli jõusaal ning nad võivad majutusasutuse inimtühjades koridorides ringi uidata. Ainult külalisi ei tohi nad koduaresti tingimustes vastu võtta.

6. märtsil võltspassiga Paraguaysse sisenenud Ronaldinho ja ta mänedžerist vend Roberto ja veel 14 inimest on kahtlusalused suures korruptsiooniuurimises. Süüdi mõistmise korral ähvardab neid viieaastane vanglakaristus.

Esimesed 30 päeva veetsid nad vahi all kohalikus vanglas, kuni nad 1,46 miljoni euro suuruse kautsjoni vastu koduaresti lubati.