FOTO | Legendaarne ründetrio "MSN" sai Suarezi tähtsa tähtpäeava puhul jälle kokku

 (6)
FOTO | Legendaarne ründetrio "MSN" sai Suarezi tähtsa tähtpäeava puhul jälle kokku
Foto: Neymari Instagrami Story

Jalgpalliajaloo üks kardetumaid ründekolmikuid Luis Suarez, Lionel Messi ja Neymar sai eile üle aastate taas kokku, et tähistada Suareze ja tema abikaasa Sofia Balbi 10. pulma-aastapäeva.

Kolme hooaja peale - enne kui Neymar sellest kolmikust Pariisi Saint-Germaini ridadesse lahkus - ehk aastatel 2014-2017 lõid need mehed 450 mängus kolme peale 364 väravat. Mehed võitsid üheskoos kaks Hispaania meistritiitlit ja Meistrite liiga karika.

Suareze kutsus Uruguays Montevideos viietärnihotellis toimunud peole, kus nad naisega teineteisele abieluvandeid kordasid, ka tiimikaaslased Sergio Busquetsi ja Jordi Alba.

Ukse taga ootas ka parv ajakirjanikke, kellele Suarez pärast peo ametlikku osa naljatades ütles: "Mu naine on kõige keerulisem kaitsja, kelle eest mul põgeneda pole õnnestunud."

Suarezil on Sofiaga kolm last: 9-aastane Delfina, 6-aastane Benjamin ja 14-kuune Laurato. Nad abiellusid 2009. aastal Amsterdamis, kui Suarez mängis veel Ajaxi klubis. Paar kohtus, kui tänaseks 32-aastane Suarez oli alles 15-aastane.