Endise maailma esireketi pahupool: seksiorgiad, kokaiin ja vene rulett

 (28)
Endise maailma esireketi pahupool: seksiorgiad, kokaiin ja vene rulett
Björn BorgFoto: AP, Scanpix

Aastatel 1989-1992 endise maailma esireketi Björn Borgiga abielus olnud Itaalia lauljanna Loredana Berté avaldas oma elulooraamatu, kus ta toob välja ka mitmeid skandaalseid juhtumisi seoses kunagise Rootsi tennisistiga.

Karjääri jooksul koguni 11 Grand Slami võitnud Borgi skandaalse mineviku kohta on erinevaid jutte levinud ka eelnevalt ning nüüd kinnitas neid tema endine naine, kes lisas rootslase kohta veel mitmeid paljastusi.

Näiteks kirjutab Berté oma elulooraamatus, et kord soovis Borg koos temaga korraldada seksiorgia. "Olime hotellis, kui ta järsku arvukalt prostituute kutsus ja orgia välja pakkus. Ütlesin, et sa oled idioot ning tormasin toast välja," kirjutab itaallanna.
"Björnil oli ka väga tõsine narkoprobleem. Ta tarbis pidevalt kokaiini ja oli ohuks ühiskonnale. Teda ei huvitanud mitte miski. Ühekorra muutus ta isegi nii hulluks, et pani mulle relva suhu ja pakkus välja, et me mängiks vene ruletti," jätkab Berté, lisades, et nüüdseks 59-aastase Borgi pillav ja boheemlik elustiil läks ka naisele endale palju maksma.