Eesti jalgpallikoondise mäng jääb Antigual prints Harry visiidi varju, kelle kohalik peaminister piinlikku olukorda asetas

 (3)
Antigua and Barbuda Prince Harry
Prints Harry Antigua ja Barbudat külastamasFoto: Johnny Jno-Baptiste, AP

Eesti koondis mängib eeloleval öösel (Eesti aja järgi kell 01.00) võõrsil Antigua ja Barbuda koondisega. Samal ajal Eesti vutimeestega väisab Antigua saart aga ka prints Harry, kes kohalike tähelepanu on endale röövinud, vahendab Soccernet.ee.

Sarnaselt Eesti koondisega Kariibi mere turneel olev Harry sattus sealjuures Antigua ja Barbuda peaministri kommentaaride tõttu piinlikku olukorda. Harry suhe näitlejatar Meghan Markle'iga on tema reisi ajal olnud tabuteemaks ning kõiki temaga kokku puutuvaid isikuid on informeeritud sellest, et kuningliku pere liikmega small talk'i tehes on Markle'i mainimine keelatud, kirjutab The Telegraph.

See ei seganud aga saareriigi peaministrit Gaston Browne'i, kes pani oma kõnega punapäise printsi punastama, öeldes: "Ma saan aru, et kuninglikku perekonda on varsti uut printsessi oodata? Kui peaksite valima kohta mesinädalateks, siis Antigua ja Barbuda võtavad teid suurima heameelega vastu."

Sellega Browne aga ei piirdunud - viidates kohalikele iluduskuningannadele, kellega prints peatselt kohtuma pidi, märkis peaminister: "Ma olen kindel, et sind ootab ees üks vägev õhtu. Sa oled kuningliku pere kõige lahedam liige - ning pea meeles: mis siin juhtub, jääb siia, nii et ära muretse."