Andrus Veerpalu lõi oma treeningriiete kollektsiooni

 (96)
Vaata hinda
Pildil olevad pluusid maksavad 129 eurot
Pildil olevad pluusid maksavad 129 eurotAS Ilves-Extra

Endine tippsportlane Andrus Veerpalu koostöös kodumaise rõivabrändiga ISC on arendanud ja müügile toonud omanimelise treeningriiete kollektsiooni. Kõigil kollektsiooni kuuluvatel esemetel on Andrus Veerpalu autogramm (hind pildi all).

Omanimelise treeningriiete komplekti välja töötamisel on Veerpalu löönud kaasa nii mudelite arendamisel ja katsetamisel kui ka visuaalse kujunduse loomisel. Detailirohke ja omanäoline kollektsioon sisaldab välitreeninguks ja suusatamiseks sobilikest materjalidest treeningpluusi, treeningvesti, treeningpükse, mütsi ja torusalli.

Tooteid ilmestab Veerpalu valitud ja kohandatud stiliseeritud rahvusmuster ja ning funktsionaalsust lisavad detailid, kõik kollektsiooni tooted kannavad

Andrus Veerpalu autogrammi. Põhitoonideks on valitud rahvusvärvid ning mudelid on eraldi kujundatud nii naistele kui meestele.

Kollektsiooni kuuluvad tooted on arendatud mõeldes eelkõige põhjamaisele niiskele ja jahedale kliimale ning on sobilikud nii suusatamiseks kui muuks üldfüüsiliseks välitreeninguks.

Parema nähtavuse tagamiseks on toodetel rahvusmustrilised helkurid.

Andrus Veerpalu kollektsioon on ISC kauplustes ja e-poes osaliselt juba müügil ning valik täieneb vahetult enne Tartu maratoni. Kõiki kollektsiooni kuuluvaid esemeid jõuab müügile piiratud kogus. ISC kasutab oma toodete arendamiseks tippsportlaste kogemusi juba pikki aastaid.

Seotud lood:

„Oma ala vaieldamatu asjatundja ekspertiis on parim abi tootearendusele,“ selgitab ettevõtte juht Arvo Kivikas.

AS Ilves-Extra on asutatud 1992. aastal ning tegeleb spordi- ja vabaajarõivaste tootmisega. ISC (Ilves

Sportswear Comapany) on AS Ilves-Extra 2001. aastal registreeritud kaubamärk. ISC märgi all eksporditakse ja müüakse tooteid 22 riigis.