Tennis: Maailma pikim tennisematš, 2010. aastal Wimbledonis

John Isner ning Nicolas Mahut'i kohtumine kestis Grand Slam turniiri esimeses ringis kokkuvõttes tervelt 11 tundi ja ja 5 minutit. Mehed pidasid maha 183 pallingut, lõid 216 ässa ning 8 tundi ja 11 minutit kestnud seti.

Isner võitis lõpuks 6-4, 3-6, 6-7, 7-6, 70-68.

Poks: 1893. aastal poksisid mehed järjest 111 raundi!

Ülemöödunud sajandi lõpus kohtusid Andy Bowen ja Jack Burke New Orleansis. Tol ajal kestis kinnasteta poksimatš alati nokaudini. Mehed poksisid 7 tundi ja 19 minutit, kuni kohtunik viigi välja kuulutas.

Burke oli lõhkunud kõik luud oma kätes ning ei poksinud enam kunagi. Bowen suri aga juba järgmises matšis nokaudi järel.

Jalgpall: Argentiina liigas otsustati mängu saatus 44 penaltiga

1989. aastal pidid Argentiina jalgpalliliigas Racing Club ning Argentinos Juniors pärast viigiga lõppenud normaalaega selgitama kohtumise võitja välja penaltiseeriaga. Argentinos võitis penaltiseeria 20:19.

Vormel-1: Ajaloo pikim vormel-1 sõit, 2011 Kanada GP

Vihma ja vahepausidega kestnud sõit kestis 4 tundi, 4 minutit ja 39,537 sekundit. Viimasel ringil möödus Sebastian Vettelist Jenson Button ning võttis sakslase ees esikoha.

Jäähoki: Montreal Maroons'i ning Detroit Red Wings'i kohtumisel peeti 6 lisaaega

1936. aastal peetud Stanley Cupi poolfinaalmängus vajasid Maroons ning Red Wings kohtumise võitja väljaselgitamiseks kuute lisaaega, sest kumbki meeskond ei suutnud varem lisaajal kuldse väravani jõuda.

Detroit võitis 177 minutit kestnud kohtumise Mud Bruneteau väravast.