AASTA PROHMAKAS: Kameruni koondise ründaja tahtis "selle" ajal uudiseid lugeda, aga tegi kogemata otseülekannet

 (10)
AASTA PROHMAKAS: Kameruni koondise ründaja tahtis "selle" ajal uudiseid lugeda, aga tegi kogemata otseülekannet
Clinton N'Jie tänavusel Aafrika Rahvuste Karikal kaheksandikfinaalis Nigeeria vastu väravat tähistamas.Foto: PA Pictures/Scanpix

Kameruni jalgpallikoondise 26-aastane ründaja Clinton N'Jie tahtis enda sõnul suguakti ajal telefonist uudiseid lugeda, kuid vahendas kogemata Snapchati kaudu oma tegemisi miljonite inimesteni otseülekandes.

25. juulil Moskva Dinamoga nelja-aastase lepingu sõlminud ning varem Marseille' ja Tottenhami klubides mänginud N'Jie vajutas valet nuppu ajal, mil tema naisparner parasjagu tema meheau kallal askeldas.

Otseülekanne jõudis kesta vaid mõnikümmend sekundit ning prohmakast aru saades eemaldas ta Snapchatist kõik asitõendid. Video oli siiski piisavalt pikk, et N'Jie jälgijad sellele reageerida jõudsid. Uudis palluri apsakast levis kulutulena nii Aafrikas kui ka mujal maailmas ning pakkus inimestele nalja mitu head päeva, enne kui N'Jielt juhtunu kohta kommentaari jõuti küsida.

"Ma vanandan. Olin liiga palju joonud," ütles N'Jie portaali Orange.fr vahendusel. "Tähistasin oma uut lepingut ja tahtsin uudiseid lugeda. Vajutasin valet nuppu.