200 kilomeetrit tunnis kihutanud Real Madridi superstaar põgenes politseinike eest

 (9)
200 kilomeetrit tunnis kihutanud Real Madridi superstaar põgenes politseinike eest
Foto: AFP, Scanpix

Madridi Reali jalgpalliklubi kolumbialasest superstaar James Rodriguez alustas uut aastat skandaaliga, jäädes erariietes politseinikele vahele, kui tema auto spidomeeter näitas kiirust 200 kilomeetrit tunnis.

Nimelt kirjutavad mitmed Hispaania meedia väljaanded täna, et eelmise aasta MM-il end jalgpalliüldsuse silme ette mänginud Rodriguez oli teel Reali treeningule, kui korrakaitsjad tema autot peatada soovisid.

Põhjuseks lihtne fakt, et ründav poolkaitsja sõitis oma Audi sportautoga üle lubatud kiiruslimiidi. Seepeale hakkasid teda jälitama eraautoga politseinikud, kes palusid vutistaaril teepervele peatuda.

Rodriguez sõitis hoolimata hoiatusest aga edasi ning ta jõudis läbida ka Madridi Reali treeningbaasi Valdebebase turvavärava. Korrakaitsjad said siiski kolumbialast ka treeningbaasi ees jälitada ja seal kinnitati mängumehele fakti, et 120 km/h kiiruslimiidiga kiirteel ülatas Rodriguez lubatud piirangut üle 80 km/h.

Kuigi ametlikku karistust Rodriguezele veel määratud pole, spekuleeritakse, et kolumbialast võib oodata nii suur rahatrahv kui potentsiaalne sõiduõigusest ilma jäämine.