VAATA JA KUULA | "Mehed ei nuta": Kas Kristina on puhas? Kas treener võib õpilasi alandada? Kes on aasta parimad?

 (22)

Ajakirjanikud Peep Pahv, Jaan Martinson ja Tarmo Paju ehk kolmik "Mehed ei Nuta" oli ka täna kell 11 Delfi TV otse-eetris, et võtta kokku läinud nädala põletavamad spordisündmused.

Tänased teemad:

I OSA
1) Kristina on puhas!
2) Maardu loobus jalgpalli meistriliigast ja soovijaid on vähe. Äkki peaks seal mängima 8 meeskonda?

II OSA
1) Kuressaare pallur ning Flora president Pelle Pohlak jookseb tuleval hooajal Kuressaare eest Flora vastu platsile.
2) Nüüd võib rahulikult magada: MMil meeste kümnevõistluses neljanda koha saanud Janek Õiglane läbis sõduri baaskursuse ja kaitseb meie und.
3) Ajakirja Autosport pingerea järgi oli Ott Tänak tänavu pikalt kõvem võidusõitja kui Kimi Räikkönen – kohad vastavalt 12. ja 46.
4) Teatrilegend Luule Komissarov kudus kõigile jalgpalli MM-valikturniiril värava löönud koondislastele, lisaks Mihkel Aksalule ja Ragnar Klavanile villased sokid.
5) Vehklemistreener Helen Nelis-Naukas sai ebaväärika käitumise eest juhendamiskeelu. Tema ise: mulle on lihtsalt antud vali hääl. "Võin sosistada, aga ikka hääl kõmiseb."

III OSA
Kirjad

1) Jaan Talts seenior hullab: olümpial 10. koha saanud peaks jääma maapakku, taliolümpialt tuleb loota, et meie sportlased kelgult maha ei kukuks ja ellu jääks, ajakirjanikel tuleks olla kriitilisem.
2) Talisportlastest säras läinud nädalal vaid Kalev Ermits 14. kohaga, teiste hoog on raugenud.
3) Gheorge Cretu jätkab võrkpallikoondise peatreenerina, moodustatakse B-koondis, naisad hakkavad mängima Euroopa liigat.

IV OSA
1) Kes tuleks valida aasta sportlasteks, treeneriks ja võistkonnaks.