KUULA JA VAATA | "Mehed ei nuta": kas Tänak võidab Rally Estonial? Kas ralli toimumine on ikka hea mõte viiruspilti arvestades?

 (18)

Käes on teisipäev, mis tähendab, et "Mehed ei nuta" kuldne kolmik Tarmo Paju, Peep Pahv ja Jaan Martinson on taas kell 11 otse-eetris, et arutada viimase aja põletavamatel sporditeemadel. Mõistagi on üheks peateemaks sel nädalal toimuv Rally Estonia.

Saate peateemad:

- Suured küsimused Rally Estonia eel. Kas Ott Tänak võidab? Kas ralli võib veel ära jääda? Kas ralli toimumine on ikka hea mõte viiruspilti arvestades? Kas korraldajad näitavad maailmale eeskuju ja mängivad ennast tulevikus MM-rallina pildile? Mida peale tippude heitluse veel jälgida?

- Kas terviseamet tegi õigesti, et jättis ära euroliiga kohtumise Nõmme Kalju ja Sloveenia klubi NŠ Mura vahel? Veel kaks Eesti jalgpalliklubi pudenes eurosarjast – Paide Linnameeskond jäi 0 : 2 alla legendaarsele Vilniuse Žalgirisele, Levadia kaotas lisaajal Fääri saarte klubile B36 lisaajal 3 : 4. Kas Aivar Pohlaku jutt Eesti liiga muutumisest üha tugevamaks vastab tõele?

- Kati Ojaloo heitis vasarat 71.50. Kas Eesti kergejõustikuliit ja EOK peaks talle hakkama tõsist toetust maksma?

Seotud lood:

- Lionel Messi tahab Barcelonast eemale jalutada. Tundub õige värk?

Kuula saadet:


Vaata veel:

Saate koduleht delfi.ee/mehedeinuta
"Mehed ei nuta" Facebookis
Saatejuhtidele saab küsimusi saata Facebookis või e-mailiga aadressile men@delfi.ee.
Kuula kõiki Delfi podcaste Delfi Taskust!