KUULA JA VAATA | "Mehed ei nuta": kas Rasmus Mägile tehti finaalist välja jätmisega liiga? Kuidas läheb Ott Tänakul Walesi rallil?

 (21)

Käes on teisipäev, mis tähendab, et taas on eetris saade "Mehed ei nuta". Ka seekordses saates võtavad Jaan Martinson, Peep Pahv ja Tarmo Paju kokku möödunud nädala olulisemad spordisündmused.

Tänased põhiteemad:

- Kergejõustiku MM Dohas: miks haigutab kergejõustiku MMi areenil piinlik tühjus? Kas Rasmus Mägile tehti finaalist välja jätmisega liiga? Millised on viimase hetke ootused enne Eesti kümnevõistlejate starti?

- Hüvasti, vormel 1? Kas Jüri Vips mängis F3 sarja esikolmikust väljakukkumisega oma tuleviku või saab Red Bullilt uue võimaluse?

- Vigastustest laastatud BC Kalev/Cramo alustas VTB-liiga hooaega kaotusega Himkile ja portsu leegionäride väljavahetamisega - kuidas küll värbamistöö nõnda viltu sai minna? Kas mõni Eesti meestest on valmis oma võimalust ära kasutama?

- Tunnustusnurk: Tanel Kangertil jäi maanteesõidu MM-i temposõidus pronksis 12 sekundit puudu, tasuks seitsmes koht. Kas hurraa?

- Kuidas läheb Ott Tänakul Walesi rallil?

"Mehed ei nuta" otsesaade algab Delfi TV eetris kell 11.00. Saade on hiljem järelvaadatav ja -kuulatav.

Kuula saadet: