KUULA JA VAATA | "Mehed ei nuta": Kas Kanepi ja Kontaveit lähevad Austraalias vastamisi? Kas Kalev/Cramole kaotamise eest tuligi Himki mängijaid karistada?

 (7)

Seekordses saates “Mehed ei nuta“ tõmmatakse saade käima Austraalia lahtiste tennisemeistrivõistlustega, kus Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit alustasid turniiri võidukalt. Loomulikult meenutatakse veel Kalev/Cramo mälestusväärset võitu BC Himki üle, mis lõppes Himki mängijatele suure palgakärpega.

I OSA

1) Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit jõudsid Austraalia lahtistel teise ringi. Kas neljandas ringis lähevad nad omavahel kokku? (JAAN)

II OSA

1) Kogu Himki kaadrilt, kuni koristajateni välja, võeti kaotuse eest Kalevile pool palgast maha. (JAAN)
2) Mati Alaver: asjaolu, et Otepääl ei suudetud eelmisel aastal ette valmistada üle talve hoitavat lund - see sõideti Tartu maratoni sõuvõistlusega maha - oli väga suur karuteene ennekõike Eesti noortele suusatajatele. (TARMO)
3) Hurraa! Eesti laskesuusanaiskond jõudis üle kolme aasta finišisse. (PEEP)
4) Kõva sõna! Andreas Veerpalu arvas, et paneks isale uisusõidus ära ja kutsus ta kevadel 50 km klassikasõidu starti, et paneme jala joonele. (JAAN)
5) Aivar Pohlak pidi Pealtnägija intervjuu järel vabandust paluma, et vuras saatelõigus autoga ringi, turvavöö lahti. (TARMO)

III OSA

Seotud lood:

Kirjad (PEEP)
1) Miks tulevad noored korvpallurid välismaalt riburada koju tagasi? (JAAN)
2) Kas korvpallis on oodata Eesti – Läti ühisliigat? (TARMO)
3) Vaat nii tuleb ennast müüa! Peagi tuleb turule Kelly Sildaru kohuke. Kas K-kohuke? (PEEP)

IV OSA

1) Teel Pyeongchangi:
- Murdmaasuusa olümpiakoondis hakkab selguma – Aivar Rehemaa kopsupõletikus, Andreas ja Anette Veerpalu mängudele. (JAAN)
- Ole Einar Björndalen ei pääsenud Norra olümpiakoondisse.